O firmie

AGMAR jest zakładem kaletniczym, który istnieje na rynku od lat dziewięćdziesiątych. Od początku swojej działalności firma AGMAR stawia na jakość swoich wyrobów i dostosowuje się do potrzeb klienta. Jesteśmy rodzinną firmą która dzięki wieloletniemu doświadczeniu jest w stanie zadbać o potrzeby klienta i stworzyć produkty spełniające wymagania klienta.

Produkujemy różnego rodzaju torby (sportowe, turystyczne, podróżne), pokrowce, plecaki, teczki konferencyjne, apteczki samochodowe, torby na wózki zakupowo -transportowe, saszetki tzw. „nerki” i kosmetyczki. Wykonujemy również wyroby z filcu i różnego rodzaju usługi szycia technicznego (np. szelki do kos spalinowych, pasy remontowe itp.). Produkujemy również wyroby dla celów reklamowych np. smycze, torby reklamowe. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie zrobić logo metodą haftu bądź sitodruku.

Materiały z których szyjemy odznaczają się wysoką jakością – są to materiały impregnowane typu codura, ortalion kaletniczy, itp.

Jesteśmy absolwentami szkoły przetwórstwa wyrobów kaletniczych. Zdobyte doświadczenie w renomowanych firmach i w spółdzielniach rękodzieła artystycznego (m. in. ”ART-Skór”, ”Majestic”) pozwala nam ze starannością i sumiennością produkować nasze produkty.

Nasz zakład wykonywał produkty kaletnicze m.in. dla:

Bristol - Myers Squibb Polska Sp. z o.o.

Telekomunikacja Polska S.A.

NOM

Aventis

ERA

Polar

Johnson & Johnson

Vita - Sport

BP

Ford

Lexus

Generali

Manto

Radio Zet

i wiele, wiele innych.

Dziękujemy za zainteresowanie!

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.